• Vilka č. 630 FALCON inovovaná a dokončená na kľúč. Energeticky úsporná. Pozostáva z dvoch podlaží, nadštandartne zariadená.
  • Na prízemí sa nachádzajú vstupné priestory, sklad, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou so všetkými spotrebičmi. Kúpeľňa so sprchou a toaletou. Tepelná pohoda je zabezpečená elektrickým podlahovým  vykurovacím systémom, pričom regulácia je zabezpečená individuálne pre každú vykurovaciu miestnosť prostredníctvom termostatu s možnosťou ovládania cez internet. Obývaciu miestnosť zapĺňa interiérový krb. Samozrejmosťou je optické pripojenie na internet, WiFi a TV.
  • Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné spálne s výhľadom na jazero a golfové ihrisko. Jedna zo spální je vyplnená nábytkom a posteľou typu double bed. Druhá spálňa vybavená nábytkom s dvomi posteľami typu single bed. Ideálne pre rodiny s deťmi. Taktiež kúpeľňa spojená s toaletou. Maximálny počet ubytovaných osôb je 4.
  • Klimatizačné jednotky sa nachádzajú v každej obytnej miestnosti.
  • Pred vilkou sa nachádzajú dve parkovacie miesta pre automobily.
  • Obývacia časť s kuchyňou je spojená s vonkajšou prestrešnou terasou s posuvnou zasklenou stenou s výhľadom na jazero a golfové ihrisko. O pohodlné večerné posedenia sa postará luxusný záhradný nábytok spolu s krásnym výhľadom na jazero, do ktorého vedie súkromné mólo s nerezovými schodíkmi pre vstup do jazera.

 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE
Celková plocha vilky 119 m2
Plocha terasy vilky 32 m2
Čistá úžitková plocha vilky 93 m2

Vybavenie

,

Check-In: 14:00

Check-Out: 10:00

Prečítajte si podmienky

Poloha