Novinky

Pripravili sme do novej sezóny

Končí sa nám zimné obdobie, ktoré je z pohľadu vonkajších prác pokojné. Pre nás to však nie je pravidlo, a ani táto zima nebola bez toho, aby sme pre našich klientov nevytvárali kvalitnejšie podmienky v našom rezidenčnom areáli.

Počas tohto obdobia sme dokončili práce na novej webovej stránke, výsledok je teraz pred vami a veríme, že všetky potrebné informácie o našom areáli budú pre vás omnoho zaujímavejšie a ľahšie dostupné.

Vonkajšie práce nadviazali na dokončený a upravený vstup do areálu, ktorý bol zrealizovaný do konca jesene. Všetky voľné pozemky boli upravené a vyčistené pre výstavbu viliek pri jazere. Urobili sme novú reparcelizáciu pozemkov pre vilky a vyšli sme v ústrety klientom, ktorí majú záujem aj o väčší pozemok. Sú pripravené pozemky s výmerou od 330 m2 do 600 m2.

Upravili sme tiež lesný porast po ľavej strane prístupovej komunikácie smerom do vnútra areálu viliek.

Tento rok bude pre klientov rezortu otvorený plážový bar priamo na pláži, ktorý opäť spríjemní klientom chvíle v areáli.

Zároveň bolo dokončených na kľúč osem viliek typu Birdie v už zastavanej časti areálu. Všetky sú zariadené interiérovým nábytkom, doplnené podlahovým kúrením na I. NP, na II. NP v kúpeľni, sedem z nich je vybavených kozubom. Ohrev úžitkovej vody je riešený tepelným čerpadlom. Klimatizačné jednotky sú na prvom a druhom nadzemnom podlaží v obidvoch izbách. Sú dokončené vonkajšie terasy vybavené záhradným nábytkom, sadové úpravy plus trávnik so zavlažovacím systémom, mólo k jazeru, jednoducho, sú pripravené na okamžité užívanie.

V tomto roku bude spoločnosť pokračovať v nastavenom štandarde a kvalitu ponúkaných služieb sa budeme snažiť neustále zlepšovať.